DOPRAVA A PLATBA

Väčšinu tovaru máme skladom. Pri produktoch, ktoré sú na objednávku, je táto informácia uvedená. Objednávky prijaté v pracovné dni do 12:00 sa snažíme odosielať ešte ten istý deň, objednávky prijaté po 12:00 odosielame nasledujúci pracovný deň (alebo v deň pripísania peňazí na náš účet).

V prípade akéhokoľvek problémov s doručením nás neváhajte kontaktovať na info@upratujemeko.sk alebo volajte na +420 774 862 143 /  +421  905 408 377

MOŽNOSTI A CENY DORUČENIA

Pri objednávkach nad 40e máte od nás dopravu zdarma na ktorúkoľvek pobočku Zásielkovne 🙂

Všetky možnosti a ceny doručenia, mapu a adresy výdajných miest nájdete aj v druhom kroku objednávky.

Vašu zásielku si môžete:

Od 60e doprava zdarma

Vyzdvihnúť na jednom z výdajných miest :

Zásielkovňa – výdajné miesto1,80edobierka 0,50e

Nechať doviezť na Vami zvolené miesto (adresu) :

DPD – Zásielková služba 4,39edobierka 1e
Slovenská pošta – Balík do ruky4,99edobierka 1e

Zásielkovňa – výdajné miesto

Cena: 1,80 e

Umožňuje vybrať si z mnohých výdajných miest. Budete prostredníctvom SMS a e-mailom informovaný o tom, že zásielka je pripravená na vyzdvihnutie a máte tiež možnosť online svoju zásielku sledovať. Na vyzdvihnutie máte potom 7 dní (možno predĺžiť až na 21 dní).

Platba na dobierku je možná, poplatok 0,50e.

DPD prepravná služba

Cena: 4,39e

Budete prostredníctvom SMS a e-mailom informovaný o tom, že zásielka je na ceste a máte tiež možnosť online svoju zásielku sledovať. Preprava trvá väčšinou 1-2 pracovné dni. V deň doručenia sa s Vami doručovateľ spojí a dohodnete sa na odovzdaní. Ak sa mu to náhodou nepodarí, pokúsi sa o opakované doručenie (spolu 3x). Následne vám nechá v schránke upozornenie – môžete sa spojiť a dohodnúť na opakovanom doručenia. Po 10 dňoch sa balík vráti späť k nám.

Platba na dobierku je možná iba v hotovosti, poplatok 1e.

Slovenská pošta

Cena: 4,99e

Budete SMS a e-mailom informovaní o tom, že zásielka je na ceste alebo na pošte a máte tiež možnosť online svoju zásielku sledovať. Tovar doručuje Slovenská pošta formou obyčajného balíka. Pokiaľ nebudete zastihnutý doma, obdržíte od pošty oznámenie o uloženej zásielke.

 

PLATOBNÉ MOŽNOSTI

Našim partnerom pre platobné transakcie je GoPay. Pre zaplatenie objednávky si môžete zvoliť jednu z nasledujúcich možností.

Platobnou kartou

Prijímame karty Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro.

Pre platbu kartou budete presmerovaný na zabezpečenú a preverenú platobnú bránu spoločnosti GoPay. Tu zadáte všetky potrebné informácie z karty. Platba a overenie prebehne okamžite.

Prevodom z účtu

Po dokončení objednávky dostanete emailom platobné inštrukcie potrebné pre platbu prevodom. Objednaný tovar odosielame v deň, keď sa nám platba pripíše na účet.

Pri vybraných bankách môžete využiť online prevod cez Vaše internetové bankovníctvo. Po dokončení objednávky budete presmerovaný na stránky Vášho internetového bankovníctva, kde prevediete platbu. Platba a overenie prebehne okamžite.

Pri ostatných bankách (klasický bankový prevod) trvá overenie zvyčajne 1 pracovný deň.

Plata pri prevzatí / Dobierka

Celú sumu zaplatíte pri prevzatí objednávky.

Zásielkovňa – poplatok 0,60e
DPD – Zásielková služba –  poplatok 1e
Slovenská pošta – poplatok 1e