PÁR SLOV O NAŠOM ESHOPE

Kto sme ?

UpratujemEko.sk je e-shop zameraný na predaj ekologických upratovacích, čistiacich a pracích prostriedkov. Nenájdete u nás desiatky značiek a stovky výrobkov z rôznych oblastí. Zameriavame sa výslovne na predaj Eko drogérie určenej na upratovanie a pranie. Vďaka UpratujemEko môžete na jednom mieste nakúpiť Eko prostriedky pre upratanie celej Vašej domácnosti. Veríme, že si u nás vyberiete a možno aj nájdete nové obľúbené výrobky pre svoju domácnosť.

Kto sú naši zákazníci ?

Eko prostriedky sú vhodné pre všetkých. Záleží len na Vás, či sa nájdete v niektorej z nasledujúcich skupín alebo sa rozhodnete pre ekologické upratovanie z akéhokoľvek iného dôvodu. Stačí chcieť 🙂

Ekologicky zmýšľajúci ľudia. Tí, ktorí vedia že existujú aj alternatívne produkty šetrné voči prírode a že aj prostriedky neobsahujúce agresívne chemikálie môžu byť vysoko účinné. Všetci, ktorým záleží na našom životnom prostredí a snažia sa vyhľadávať ekologicky dostupné možnosti vo všetkých oblastiach života.

Ľudia, ktorí myslia na svoje zdravie. Tí, ktorí nechcú vystavovať svoje zdravie agresívnemu pôsobeniu bežných čistiacich prostriedkov. Zvyšky látok, ktoré po upratovaní môžu ostať na čistených povrchoch alebo výpary z nich sa totiž ľahko môžu dostať do organizmu.

Osoby trpiace alergiami. Najlepším spôsobom ako sa vyhnúť alergiám je totiž odstránenie ich príčiny – alergénov, ktoré ich spôsobujú. U nás nájdete prostriedky vhodné pre osoby trpiace alergiami a precitlivenosťou na zložky v bežných čistiacich prostriedkoch.